שלושה כיווני ערבוב שסתום

יישום של שסתום תרמוסטטי המשולש במערכות הנדסיות שונות

שסתום הערבוב המשולש מותקן במערכות צנרת עבור התאמת טמפרטורת הנוזל ידי ערבוב שני זרמים - את חמה וקרה.

השוואה שזה יכול להיות מיקסר ביתי כללי בעת פתיחת שסתום למים חמים וקרים על רמות שונות, אפשר להשיג את הטמפרטורה זרם לשקע הרצויה.

התקנת מכשיר כזה דורש מערכות חימום, במיוחד אם המוביל מסופק דוד חימום על דלק סולידי. בנוסף, מים חמים לשימוש ביתי עשוי להיות בעל טמפרטורה גבוהה מדי (95 ºC) ואלא אם שסתום ערבוב עשוי להיות כוויות למשתמשים.

דורש ההתקנה שלה ולפני מערכות צנרת פלסטיק כדי כדי למנוע התחממות יתר של החומר, שממנו צינורות עשויים.

באמצעות מטרות שסתום ערבוב משולשת:

 • זרמים מנותבים אשר באים צינורות שונים;
 • זה קובע את הטמפרטורה הנדרשת של הנוזל במוצא (בשל ערבוב של זרימה חמה וקרה);
 • בקרת הטמפרטורה מתקיימת תחת ההגדרות הרצויות במרווחי זמן שונים.

שסתום ערבוב תרמוסטטי המשולש חייבים להיות מותקן במערכת האוטונומית של חימום מים חמים.

יישום של השסתום המשולש במערכת החימום (רצפה מחוממת)

מערכות אלה משמשות על בסיס פרטני ויש דוד החימום שלהם. ככלל, הם נמצאים בבתים פרטיים או דירות, הבעלים של אשר לא יכולים או לא רוצים להשתמש בספק מרכזי של חום ומים.

המנגנון כולל דיור שיש שלושה ברזים חלק הסדרה שהיא בפנים ויצר כמו מוט או כדור. המניה נעה לאורך ציר שלה, ואת הכדור ניתן לסובב סביבו. לאחר נוזל שני הפרשות הראשונה (חם וקר) נופל בתוך הדיור.

מערבבים, יוצאים דרך השקע השלישי. הסוד הוא, את כמות נוזל מעורבב עם טמפרטורות שונות בהיקף הפנימי של הגוף שסתום לפי נפח. הזזת המוט (או הסיבוב של הכדור) יהיה לפתוח או לסגור שתי זרימה בכיוון זה או אחר - זרימה חמה פתוחה יותר, פירושו נוזל (מים) בנקודת היציאה יהיה חם.

עיצוב זה מאוד יעיל ויכול להיות מופעל במצב אוטומטי, אם הוא מצויד בראש תרמי. לאחר החימום (קירור) של האלמנט לטמפרטורה שנקבעה מראש, בשל התפשטות תרמית מתרחש מנגנון ויסות תזוזה עצמאי.

לפיכך, תזרים מדיה החמה וקרה יתקיים בנפחים שונים שישנו את הטמפרטורה הסופית בנקודת היציאה.

מבצע שלבים של השסתום הוא כדלקמן:

 1. מים חמים מהפייה הנמוכה זורמים בחופשיות ימינה (שחרור) הצינור עד הראש התרמי עדיין לא התחמם לטמפרטורה של מדיום הארכה.
 2. לאחר חימום הרכיב רגיש לחום של מנגנון ההתאמה מעל הטמפרטורה המוותרת, הוא מתרחב, ומעביר את השסתום, עצירת הספקת מים חמים מהפייה התחתונה. במקביל הוא פותח את צינור אספקת מים הקר דרך השמאל.
 3. כאשר ערבוב מים קרים וחמים, הטמפרטורה השוותה ואת אלמנט העבודה דחוס. הדיסק שסתום קפיץ לוקח למיקומה המקורי.

המשימה העיקרית, אשר יכול להתמודד בהצלחה שסתום ערבוב תרמוסטטי משולש ESBE, זהו לתמוך טמפרטורה קבועה מראש עובד נוזל (מים, נוזל לרדיאטור, נוזל אחר) במערכת ייעודית נפרדת (עצמאית).

אלה עשויים להיות צינורות של ההסקה המרכזית או מים חמים.

שימוש בהתקן כזה ניתן להשיג את התוצאות הבאות של התקשורת הביתית:

 • טמפרטורת מים חמה מעולם עולה ערך מעל 60 ºC, אפילו אם מעגל החימום יהיה לחמם אותו 95 ºC;
 • מעגל חימום הפוך יצטרך טמפרטורה מספיק כדי למנוע התעבות;
 • הוספת מים קרים בצינור מים חמים מאפשרת להשיג חיסכון משמעותי (25%) במחירי חשמל או דלק עבור מכשיר החימום (דוד).

בתנאי הפעלה רגילים, שסתום ערבוב בלי תאונה יוכלו להתאמן בין 3 ל -5 שנים. במובנים רבים, את חיי השירות תלוי בדגם ובאיכות הייצור. אפשרויות משווקות, עשוי להיות שונה בגודלן, סוג חיבור מושחל, לצורך הספציפי (חימום או אספקת מים).

הווריאציה הממוצעת היא כדלקמן:

 • הגוף עשוי פליז או איכות ברונזה גבוהה, עם ציפוי מגן דקורטיביים כרום או ניקל מצופה;
 • התקנה מותר במערכת עם לחץ עבודה מרבי של עד 10 ק"ג / ס"מ ²;
 • זה יכול להיות מותקן צנרת עם המדיום עובד הטמפרטורה ל 95 מעלות צלזיוס (דודי) ו 110 ºC (פאנלים סולאריים או geliostantsii);
 • במהלך מבצע הוראות, התאמת טמפרטורה אפשרית של הקולחים 20 כדי 60 ºC;
 • חיבורי הליכים מתאימים בגדלים הסטנדרטיים הבאים - RP3 / 4; G3 / 4; G1; G1 ½ (באינצ'ים);
 • תפוקה נוזלת במהלך הניתוח הסטנדרטי, היא 1.6-2.5 מטר מעוקב לשעה.

עיקרון הפעולה של השסתום המשולש (וידאו)

השסתום המשולש הוא סוג של מנגנון בקרה, אשר מהווה הרכבה:

 • רכוב על סעפת depressurised;
 • שותה טיפה בלחץ נמוכה הנובעת ממקור החום;
 • יצירת פרמטרי טמפרטורת צורך הצרכן;
 • שמירה במחזור יציב של המדיום עובד המעגל;
 • איכותי להסדרת הערבוב של שני הזרמים;
 • יש לו פונקצית הפרדה על הנפח הנדרש זרימה בינונית עובד.

תוכנית זו מיועדת בקרת איכות של הצרכן. היא מאפשרת לך ליצור סביבה כאשר נוזל העברת חום בהוצאות צרכנים ברציפות כאשר המקור חסום לחלוטין. מותקן אצל הדוד מספק מאגרים בלתי בלחץ חום או מפרידים הידראוליים. במקרה זה משאבה יש צורך, אשר יתמוך את זרימת נוזל הקירור דרך הצרכן למקור.

שסתום ערבוב משולש פעולת Scheme

במקרה של חיבור ישיר למקור חום, מותקן איזון שסתום, ההתנגדות לזרימה שהוא זהה לזה של מקור החום.

תוכנית זו אינה מומלצת לשימוש אם רשת חימום אין למכשיר ויסות.

השימוש בחיבור מעגל זה היא מאפשרת לך להתאים את צריכת כמותית. זה מתאים לחימום מים ואוויר, אשר מחוברים אל דודים אוטונומיים.

עיקרון זה רלוונטי לחיבור צינורות שיש לחץ עודף. תפוצת נתון ללחץ עודף, אשר נוצר משאבה במעגל נפרדת (מחזור).

על פי תוכנית זו מספקת שליטה כמותית. החלמתי, ובלבד הזרימה בלולאת המקור מסתיימת, ואת העברת קו אספקת הבינוני עובד ההפך אפשרית.

דיאגרמות קשר כזה נמצאים בשימוש נרחב עבור צנרת חימום אוויר (קירור אוויר) במערכות מים יחידות חימום, שהן דוודים עצמאיים.

חיווט הפרדת השסתום המשולש במערכת החימום

שסתום משולש זרבובית שאנט, במקרה זה, חייב להיות מצויד שסתום איזון, התנגדות הזרימה אשר ניתן להשוות עם פרמטרי המשתמשים.

תפוצתו של נוזל קירור דרך מעגל המעקף ואת הצרכן מתקיימת תחת לחץ עודף שנוצר מעגל המקור. אם השסתום נבחר כראוי ופרמטרים הידראוליים ב מעקף בשיתוף - משתמשי המעגל מתאימים זו לזו, על פי המקור של זרימת חום יהיה קבוע, ואת קווי המתאר של הצרכניות המשתנות.

בשל העובדה כי זרימת הנוזל מופנית בכיוון ההפוך בספיקת שסתום ערבוב, עשוי לקבל רעש צד שלישי רטט קטן. תכונה זו מפחיתה את המשחק ברמה לחץ דיפרנציאלי המותר על השסתום.

כאשר מחובר ישירות למקור החום או סעפת pressureless באחד האכלת הצינורות או אחר, משאבת מותקן עבור זרימת כפוי של המדיום עובד. משאבה אפשר לשרת מעגלי מספר.

תכנית לחיבור שהסתום המשולש, המחלק את הזרימה במעגל הצרכן, ו יש מעקף שני משמש כאשר משטר טמפרטורת המקור מעל הטמפרטורה של הצרכן.

שסתום תלת אופן

התכונות של תוכנית זו הוא הצורך להתקין משאבות חיבור מעגל המקור המעגל של הצרכן. בנוסף, העלויות ואת מעגלי הצרכן והכח תהיינה קבועות, אבל לא תקבלנה סביבת עבודה שחונה לצרכן.

שלושה כיווני ערבוב מעגל שסתום הוא אמינים וקל לשימוש בהתקן להתעלם שכאשר חום המכשיר אוטונומי אספקת מי המערכות אינן הכרחיות. הנוכחות שלה במערכת רק לשפר עבודתה, אבל ימנע הרבה השלכות לא נעימות שעלולות להתרחש בהעדרה.

אני לא מבין איך שסתום תרמוסטטי ערבוב משולש במערכת החימום

שלושה כיוונים שסתום לחימום

ביציאה ממערכת הדוד יש טמפרטורת נוזל קירור מסוימת, אשר נשמרת אוטומטית בתוך ערך המוגדרים על ידי משתמש. אבל לעתים קרובות עבור מעגלי חימום כמה דורש מים בטמפרטורות שונות, אשר לא ניתן להשיג אוטומטית דוד. במקרה זה, המעגל מוסיף שסתום ערבוב תרמוסטטי משולש, שיפקיד לשמור על הפרמטרים הנדרשים של נוזל הקירור במערכת דוד לולאה הקטנה ואת המעגלים של מערכת החימום.

הקמה ותפעול של שסתום משולשת

לרוב, המוצר דומה טי רגיל לכאורה עשוי פליז או ברונזה, על גבי אשר מוגדר פחית. תחת זאת היא אלמנט חישת טמפרטורה אשר לוחץ על מוט ההפעלה, יציאה מן הדיור. בתוך החרוט מחוברת הגזע, אטום חלק האוכף. כדי להבין כיצד שהסתום המשולש, יש צורך לחקור את המבנה שלה בהקשר של:

שלושה כיוונים שסתום ערבוב תרמוסטטי

המים שהופץ באמצעות חיבורים מלפנים תקין כל עוד הטמפרטורה שלו אינה מגדילה או מקטינה לערך שנקבע מראש. המשימה והתפקוד של השסתום המשולש הוא לשמור על טמפרטורת נוזל הקירור במוצא בגבולות שצוינו, ערבוב במים קרים או חמים (תלוי בתכנית) מפיית השמאל. כאשר פרמטרים נוזל קירור מחוץ לטווחים מעל, כונן חיצוני לוחץ גבעול. כאשר אתה מעביר את החרוט של המושב ופותח את הקשר בין כל שלושת הערוצים. התהליך נמשך עד שכל הכניסה החזיתית חופפת אם פרמטרי טמפרטורת מים לא יחדלו לשנות.

שלושה כיוונים שסתום עם ראש תרמי

יש עוד סוג של מנגנון שסתום פנימי, זה דומה למבנה של שסתום הכדור. כזה שסתום מיתוג משולש במקום האוכף עם קונוס יש מדגם בלון בתוך עם צורה מיוחדת. לקבלת פיזור זרימת נוזל קירור במאמרים כאלה לא צריכים ללחוץ כונן ולסובב את המוט שעליו מותקן כדור. שסתומים עם חבר הכדור אינם מיוצרים עם קיבולת גדולה ובדרך כלל משמשים במערכות חימום הבית. סוג נוסף של מנגנון - לא מקובע על כדור המוט והמגזר שחלק עובד חופפות לחלוטין או חלקית בהתאמה אחד או שני זרמים.

עבודה שסתום משולשת

במבצע, השסתום המשולש בקרת טמפרטורה על ידי כונן חיצוני, זה מכמה סוגים:

 • מפעיל תרמוסטטי פשוט דוחף על המוט באמצעות הרחבה להציב בה מדיום נוזלי שהנו רגיש לשינויי טמפרטורה. בדרך כלל שסתום ערבוב מקומי תרמוסטטי המשולש בקוטר קטן בתחילה מסופק עם סוג זה של מפעיל, ניתן להסירו בקלות עבור התקנה של עוד סוג של מכשיר.
 • במקום המפעיל ברז הסטנדרטי עשויים לשלוט ראש תרמוסטטי, עם אלמנט החיישן משלו מגיב טמפרטורת סביבה. כדי לבצע את ההתאמה של טמפרטורת מים, שסתום ערבוב משולש עם ראש תרמית מסופק נוסף עם חיישן טמפרטורה חיצוני. לאחרונה להציב קו עם נוזל הקירור והוא מחובר צינור נימי כונן. תקנה כזו היא יותר מדויקת.
 • השפעה על מניות יכולה להיות חשמלית, נשלט על ידי הבקר. חיישנים חשמליים, חיישני טמפרטורה ידועים, נמדד בפרמטרים ברציפות נוזל קירור ו האות שלהם עולה בבקר הקובע את הפעולה של שסתום ממונע המשולש. הדרך הנפוצה ביותר והמדויקת ביותר של רגולציה.
 • מגוון פשוט של סוג המוצר הקודם - שלושה כיווני ערבוב שסתום עם מפעיל. ההבדל טמון בהיעדר הבקר, מפעיל מפעיל מנוף קבלת אותות ישירות מחיישן טמפרטורה. משמש לרוב בשילוב עם השסתום המשולש שיש במגזר כדור או אלמנט ההפצה.

דיאגרמות יישום וחיבור

על מנת לקרר את נוזל הקירור לא נכנס דוד הדלק המוצק החולצה כפי שהוא חומם, זה חל מעגל שסתום משולש חיבור עם מעגל הזרימה העיקרי:

שסתום המשולש Connecting

שלושה כיוונים שסתום מכבה את המים הקרים מהמובל חזרה הקירות הפנימיים של תא דוד דלק קשה לא נראה מעובה, אשר יכול לקצר את החיים באופן משמעותי של היחידה. נוזל הקירור זורם במעגל הראשוני עד שהוא מתחמם לטמפרטורה להגדיר על תרמי שסתום, בדרך כלל 40-50 ⁰S. כשמגיעים לטמפרטורה זו, התרמוסטט פועל על מוט, פתיחת זרימת בהדרגה מים קרים ממערכת החימום. התאמה הידראולית של המערכת כולה לתוך לולאה קטנה מוטבע איזון שסתום. משאבת מחזור צריך להיות מותקן אחרי ברז תלת אופן, לא לפניו, מדובר בטעות נפוצה מאוד עבור פעולה תקינה של ערכת צנרת בדוד.

המשך תכנית זו יכול להיות ארגון של מעגל הזרימה המשני, שבה משאבה מופעלת עצמו שהסתום המשולש לחימום. החיבור מתבצע באמצעות התוכנית הבאה:

שסתום diverter המשולש

במעגל המשני מתרחש ערבוב של מערכת חימום מים חמים בדוד כנדרש, ואת המשאבה מזרימה המעגל. שלושה כיוונים שסתום משאבה נשלטה על ידי בקר שמקבל נתונים על הפרמטרים של נוזל הקירור מהחיישנים. דגימה של מים בדוד נעשית בין שני המעגלים שבו נוזל הקירור בטמפרטורה מרבית של החיבור שהסתום המשולש לדוד במעגל הראשוני מתבצע, כפי שמוצג בתכנית הקודמת.

יצרנים רבים של ציוד דודים מותקנים במערכות החימום שלהם, מעגל נוסף עבור צרכני מים חמים. על מנת לעמוד בפרמטרים של מים חמים המסופקים הבית מכונה לעבור מחליף החום העיקרי מעגל מים חמימים מקומיים ועכבו בתוך הדוד. עיקרון הפעולה של המכשיר ואת השסתום המשולש של דוד הגז המעורב בתהליך אינו שונה בהרבה מן המוצרים המתוארים לעיל. יש הבדל קל במבנה, אשר מהווה מרכיב נע ישר סעפת סגירת צינורות הצד בתוכו. המוט מסתובב על ידי סרוו על פקודה מיחידת הבקרה הפנימית של הדוד.

תחום נוסף של יישום - שליטה על חימום תת רצפתי, בדרך כלל זה המשמש שסתום משולשת עם ראש תרמי חיישן טמפרטורה חיצוני. התכנית הכללית היא כדלקמן:

שלושה כיווני ערבוב שסתום עם ראש תרמי

המעגל מספק את נוזל הקירור בכל החדרים באותה הטמפרטורה. שלושה כיוונים שסתום יש צורך למנוע התחממות יתר, כמו למערכות חימום תת רצפתי אינו מחייבות מים חמים כאלה אשר באו מן הדודים. המשאבה מזרימה בכל המעגלי ואת השסתום מתערבב נוזל הקירור החם סעפת האספקה ​​לפי צורך. יחידה כזה ערבוב - אחד הפשוט של אפשרויות חיבור, המעגל הופך מסובכת כאשר אתה צריך להתאים את הטמפרטורה בכל חדר בנפרד.

שלושה כיוונים שסתומים כמו נוזל הקירור להכנת הפרמטרים הנדרשים של המכשיר עצמו אין אלטרנטיבה. הם חלים על כל סוג של ערבוב יחידות לטמפרטורות מים שונים. הוא רק צריך לבחור את השסתום תקין, חיווט וסוג כונן מעורב בתכנית זו.

עקרון העבודה שסתום משולשת

במגוון רחב של שסתומים משמשים לחימום, אלמנט זה משמש לעתים רחוקות. צורתו דומה טי, למרות התפקידים שהוא מבצע, הם שונים לחלוטין. אנחנו מדברים על שסתום משולש, העיקרון אשר יידון במאמר זה.

עיקרון הפעולה של השסתום המשולש

מהו המכשיר הזה, וזה כל מה שאתה צריך?

השסתום המשולש רכוב על קטעים אלו כבישים, הדורשים זרם הנוזל במחזור מחולק 2 מעגל:

ברוב המקרים, זרימה מתמדת נדרשת למי מוזן נוזל באיכות גבוהה וכמויות מיועדות. היא נשלטת בהתאם פשוט האינדיקטורים האיכות. באשר זרימה משתנית, אז זה משמש עבור יישומים בם פרמטרים איכותיים אינם גדולים. יש יחס כמות מאוד חשוב. במילים פשוטות, אספקת קירור מתבצעת שם את המספר הרצוי.

שימו לב! כדי כיבוי שסתום חל התקן אנלוגי המתואר במאמר - שסתום דו כיווני. איך זה שונה? עובדת האפשרות המשולשת עובדת על עיקרון שונה לחלוטין. רוד, כלולים במבנה שלה, אינה יכול לחסום את זרימת הנוזל שבו יש ביצועים הידראוליים מתמיד.

גזע פתוח כל הזמן, הוא מוגדר עבור נפח מסוים של נוזל. לכן, משתמשים יוכלו לקבל את הכמות הנכונה של אותם הן מבחינת כמות והן מבחינת איכות. באופן כללי, המכשיר הזה אינו מסוגל לעצור את רשת אספקת נוזלים, שבו הזרימה ההידראולית הוא קבועה. במקרה זה, את הזרימה של סוג משתנה, והוא עשוי גם חופף, כך, למעשה, קיימת אפשרות של בקרת זרימה / לחץ.

ואם אתה מתחבר זוג הסוג דו כיוונית של מכשיר, אפשר לקבל אחד, אלא שלושה כיוונים. אבל אתה צריך לקבל את שניהם עבדו על הפוך, או במילים אחרות, את הדברים הבאים חייבים להיפתח בבית סגירת שסתומים.

וידאו - עיקרון העבודה שסתום המשולש

בלי הקדמות ארוכות, נציין כי המכשיר יכול להיות משני סוגים על פי העיקרון של תפקוד. זה יכול להיות:

תכונות של כל אחד מסוגי הפעולות כבר ברורות מן השמות שלהם. מכשיר ערבוב מורכב משתי תפוקות ותשומות. במילים אחרות, יש צורך לערבב את זרימת הנוזל, אשר עשויים להידרש על מנת להפחית את הטמפרטורה שלו. אגב, זו היא האפשרות הטובה ביותר כדי להגדיר את המצב הרצוי "הרצפה החמה".

ההליך עצמו הוא התאמת הטמפרטורה הוא פשוט מאוד. אנחנו פשוט צריכים להיות מודעים לתנאי הנוכחי של תזרים נוזל נכנס טמפרטורה עם דיוק נדרש לחשב היחס של כל אחד מהם, כך התפוקה כדי לקבל את הביצועים הרצויים. אגב, המכשיר מסופק התקנה והתאמה מוכשרת הוא נתיח לזרום הפרדה.

אבל השסתום המפריד מפצל זרם יחיד לשני, ולכן, הוא מצויד קלט אחד ושתי יציאות. מכשיר זה משמש כמונח על מנת לחלק את זרימת המים החמים במערכות אספקת מים חמים. למרות שלעתים קרובות הוא מתרחש לרתום את התנורים.

כלפי חוץ, שתי הגירסות הן כמעט זהות. אבל אם להכיר אותם בהקשר של הציור, ההבדל העיקרי ביניהן ניתן לראות מייד. המוט כי הוא מותקן במכשיר הערבוב של הסוגים שיש שסתום כדור אחד. הוא ממוקם במרכז וסוגר את המעבר העיקרי.

באשר למכשירי ההפרדה, שבו המוט יש שני שסתומים כאלה, אשר מותקנים על אקזיטים. הם פועלים על העיקרון הבא: אחד מהם נלחץ לתוך המושב, סגירת המעבר, והשני במקביל ברישא זה №2.

על פי שיטת שליטת הדגמים הנוכחיים יכול להיות:

ברוב המקרים, מכשיר כף יד, אשר נראה כמו שסתום כדור רגיל, אבל הוא מצויד בשלושה צינורות מוצאים. אבל דגמים חשמליים עם שליטה אוטומטית, משמשים בעיקר בבתים פרטיים, כלומר להפיץ חום. לדוגמה, המשתמש יכול להתאים את תנאי הטמפרטורה מחדר לחדר, ואת נוזל הידראולי יזרמו בהתאם הריחוק מן מכשיר חימום החדר. כאופציה - ניתן לשלב את זה עם "רצפה חמה".

וידאו - המכשיר הוא בקבוצת הדוד

שלושה כיווני שסתומים, כמו גם התקנים אחרים, נקבעים בהתאם ללחץ המערכת בקוטר מפרצון. כל זה מוסדר על ידי GOST. ואם הדרישות האחרונות אינן מכובדות, זה ייחשב כהפרה בוטה, במיוחד אם זה מהווה אינדיקצית לחץ בקו.

אביזרי צנרת פליז פוליאתילן בצפיפות גבוהה

אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך שלנו כדי לבחור ואבזרי פליז מתאימים לצינורות HDPE, כל הפרטים כאן

השסתום המשולש, העיקרון אשר נדון לעיל, יש שדה רחב מספיק של יישום. לפיכך, על גרסותיה כגון מכשיר אלקטרומגנטית או מכשיר עם ראש תרמי, לעתים קרובות נתקל כבישים מודרניים, אשר מחייבים התאמה של פרופורציות על ידי הערבוב השני זורם הנוזל מפולג, אך מבלי להקטין את הנפח או נפח.

באשר לשימוש ביתי, הפופולרי ביותר נחשב מכשיר ערבוב תרמוסטטי, שבאמצעותו, כפי שצוין לעיל, ניתן לווסת את הטמפרטורה של נוזל העבודה. נוזל זה עשוי להיות מסופק על צינור "רצפה חמה", ואת ורדיאטורים. ואם שסתום יש גם בקרה אוטומטית, ואז לשלוט על הטמפרטורה בבית יכול להיות בלי שום בעיות!

שימו לב! השימוש שסתום המשולש במערכת החימום על מנת לאזן את שינויי הטמפרטורה הוא מאוד מועיל לא רק במונחים של נוחות, אלא גם במונחים של חיסכון בעלויות.

העובדה היא כי על ידי שליטה על הטמפרטורה של הנוזל על "צינורות השיבה" של דוד יכול להיות מופחת באופן משמעותי כמות הדלק הנצרכת, ועל היעילות של המערכת באה לידי ביטוי בצורה חיובית. בשינה שסתום כמה פשוט צריך מערכות. לדוגמה, מערכת "רצפה חמה", המכשיר הזה מונע התחממות יתר של הרצפה מכסה מעל רמת נוחות מראש, ובכך למנוע את תחושות לא נעימות.

סוג זה של מכשירי בקרה משמש גם במערכות אספקת מים על מנת לקבל תזרים קבוע בטמפרטורה רצויה. הדוגמא הפשוטה ביותר היא מערבל רגיל, שבה אפשר לעשות מים חמים / קרים פתיחה / סגירה ברז קר.

שסתום הבטיחות עבור דודים

בעבר, תארנו כיצד לבחור ולהתחבר שסתום ביטחון בדוד, דבר על תחומי היישום והמבנה הפנימי. בנוסף במאמר זה, אנו ממליצים לקרוא: כל הפרטים כאן

תזרים מבוקר של נוזל העבודה. מה לחפש בעת רכישה?

כוונון ידני נעשה על ידי שסתום כדור קונבנציונלי. מבחינה ויזואלית, זה דומה מאוד שסתום פשוט, אבל יש פלט נוסף. שסתומים מסוג זה משמשים ידני בכפייה.

ובאשר ההתאמה האוטומטית, קיים שסתום משולש מיוחד משמש, מצויד מכשיר אלקטרו לשינוי העמדה של הגבעול. זה צריך להיות מחובר התרמוסטט כדי להיות מסוגל להתאים את הטמפרטורה בחדר.

זכור כי עם הרכישה של השסתום זה חובה לקחת בחשבון את הפרמטרים הטכניים של המכשיר, אשר כוללים את הבאים.

 • הקוטר של החיבור לצינור החימום. לעתים קרובות, דמות זו נע מ 2 עד 4 ס"מ, אם כי הרבה תלוי במאפייני המערכת עצמה. אם אתה לא יכול למצוא בקוטר מתאים של המכשיר, יש צורך להשתמש במתאם מיוחד.
 • יכולת לקבוע את סרוו אל השסתום המשולש, עיקרון ההפעלה דן לעיל במאמר זה. בזכות המכשיר הזה יכול לעבוד על המכונה. נקודה זו חשובה מאוד, אם היחידה שנבחרה לשימוש בסוג המים "קומות חמות".
 • לבסוף, זו היכולת של הצינור. תחת המושג הזה מתייחס הנפח של נוזל שיכול לעבור אותו במשך זמן מה.

בשוק המקומי, יצרנים רבים של שסתום המשולש קיימים. הבחירה של מודל תלוי בעיקר:

 • סוג מנגנון (כפי שהוא, כזכור, יכול להיות מכני או חשמלי);
 • באזורי שימוש (Gvs, HVS, "רצפה חמה" חימום).

המכשיר הפופולרי ביותר נחשב Esbe - שסתום שוודית מחברה קיימת כבר למעלה ממאה שנים. זהו מוצר אמין, איכותי ועמיד, גם מוכח בתחומים רבים. השילוב של איכות אירופאית וטכנולוגיה מודרנית.

דגם נוסף הפופולרי הוא Honeywell האמריקאי - ילד אמיתי של טכנולוגיה גבוהה. שליטה פשוטה, נוחות, קומפקטיות ואמינה - אלה הם המאפיינים הבולטים של שסתומים אלה.

לבסוף, לגבי "צעירים", אבל התקנים המבטיחים הם שסתומים Valtec קו - תוצאה של שיתוף פעולה משותפת של איטליה ומהנדסים רוסים. כל המוצרים הם איכותיים, נמכרים עם אחריות לתקופה של שבע שנים. מתאפיין בכך שיש להם מחיר זול מאוד.

כיצד להתקין שסתום ערבוב במו ידיו

ערכת זרימה זו משמשת בעיקר מערכות חימום דוודים, אלה המחוברים gidrorazdelitelyu או למאגר pressureless. משאבה ממומשת במעגל №2, מספקת את זרימת הנדרש של הנוזל עובד.

שימו לב! אם השסתום המשולש מחובר ישירות למקור של אנרגיה תרמית לעקוף מחובר B הנמל, הוא נדרש ואת ההרכבה שסתום עם התנגדות הידראולית שווה ההתנגדות של אותו המקור.

אם זה לא נעשה, את קצב הזרימה של הנוזל לעבוד על קטע AB ינוע בהתאם לתנועה של המוט. שים לב גם ערכת הרכבה זו במסגרתה תבוטל האפשרית של נוזל הזורם המקור, אם ההתקנה נעשתה ללא משאבה במחזור או gidrorazdelitelya במעגל הראשי.

זה לא רצוי לחבר את השסתום אל אספן מערכות חימום או לחצו בהעדר המכשירים כי לחץ מוגזם הוא פשוט לחנוק. אחרת, את קצב הזרימה בסעיף A-B ינוע, ובאופן משמעותי.

אם התחממות יתר Skimmed מותר להיפטר לחץ מוגזם על ידי מגשרים המותקנים במקביל לערבב עם השסתום במעגל.

כיצד להתקין שסתום הפרדת ידיו

מתן התאמה כמותית עקב שינויים בעלויות נוזלות - כי היא הפונקציה העיקרית המבוצעת על ידי שסתום משולש. עיקרון הפעולה הוא פשוט מאוד והיא נדונה לעיל. הוא משמש מקום מעקף נוזל אפשרי "קו שיבה", ועל הפסקת הזרימה, ומצד שני, אסור.

שימו לב! חיבור זה זכה לפופולריות רבה צומת של מחממי מים ואוויר מחוברי דוד הפרט.

כדי לקשר את הידרו הכרחי כי אובדן הלחץ הצרכני היו שווים להפסדים בבית רוקר-שסתום מעקף. כאן זה מוצג מיועד להתקנה על קווים שבם לחץ מוגזם מתרחש. נוזל במקרה זה נע עקב לחץ חזק, נוצר על ידי משאבה במחזור.

וידאו - השסתום המשולש ואיך זה עובד

רדיאטורים מה עדיף - בחירת המשתמש!

מפרטים וכללים לבחירת אלומיניום

חימום כביסה מכווץ - 2 OD ייחודי

רדיאטורים מה עדיף - בחירת המשתמש!

מפרטים וכללים לבחירת אלומיניום

חימום כביסה מכווץ - 2 OD ייחודי

כיצד לשנות את הסוללה בדירה - שלב שלב לפי הוראות + צפיות

מפרט יצוק רדיאטורים ברזל + P

רשתות מפני קרינה - מסך תמונה

קונווקטור חימום מים - עקרון הפעולה, סוגים ו techn

רושם חימום - חישוב אובדן החום בייצורו

במקטע "שסתום סיווג" קביעת מנגנון הערבוב אינו עולה בקנה אחד עם הדפוס שלה.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

28 − 23 =