תרמוסטט שסתום

כיצד לבחור ולהתקין את תרמוסטטים מפני קרינה

נציג בולט של שסתומי הבקרה של מערכת החימום הוא התרמוסטט של הסוללה, בכל מקרה - שסתום רדיאטור או שסתום תרמוסטטי. כמו גם חידושים נוספים בתחום החימום, הוא הגיע אלינו מאירופה, וכמעט מייד נוסף הקוד לבניין המדינה כאלמנט חובה של כל מערכת חימום מים. בהתאם לכך, מטרתו של מאמר זה - כדי לחשוף את העיקרון של תרמוסטט ולספר למשתמשים כיצד להרים אותו, להתקין ולהגדיר על מערכת החימום הביתי.

כראוי שסתום תרמוסטטי שנבחר והתקנה לא יכול לחסוך באנרגיה בלבד, אלא גם מאוד לפשט את החיים של בעל הבית במונחים של בקרת טמפרטורה פנימית. לאחר שימוש דודי חימום ניתן לשנות חימום בכל החדרים בו זמנית, להגדיל או להקטין את הטמפרטורה של נוזל הקירור. אבל ורדיאטורי רגולטורים מאפשרים לחמם את החדר בדרכים שונות בהתאם ליעדם, אשר מביא לחיסכון ניכר באנרגיה.

לעיונך. לרוב דודים מודרניים יכולים להתחבר תרמוסטט חימום חיצוני לשלוט חימום במצב אוטומטי. אבל זה לא פותר את הבעיה, שכן נוזל העברת חום עם טמפרטורה מסוימת עדיין יעשה כל החדרים בו זמנית.

המשימה של שסתום תרמוסטטי - להתאים את כמות נוזל קירור זורם לתוך הרדיאטור, תלוי בטמפרטורת החדר, זה יהיה לשמור באופן אוטומטי באותה רמה כי שהמשתמש הגדיר. העיקר שיש מהאספקה ​​הטובה מקור חום של מים חמים, בגלל החום אל הרדיאטור יכול רק לצמצם את הצריכה שלו, אבל לא להגדיל.

על מינויו של שסתום תרמוסטטי רדיאטור הזמין מסביר בסרטון הבא:

עיצוב ותפעול של תרמוסטט

כל שסתום רדיאטור אוטומטי מורכב 2 חלקים:

 1. שסתום תרמוסטטי עם חפיפת זרימת נוזל קירור מפעיל.
 2. טרמוסטט עם אלמנט שליטה מגיב לשינויים בטמפרטורת אוויר.

שסתום מיוצר מפליז, יש מנגנון מסורתי עם קונוס עובד בתוך האוכף ובאופן אשר מפחית חתך הזרימה שלה. בניגוד ברז קונבנציונלי ידני הוא כי החרוט מאובטח על מוט הדחיפה עם הקפיץ מול מבחוץ. לחיצה על הקצה של מוט נושאת מרכיב שני - ראש התרמית. חזק את הקשה, פתח פחות. התרשים הבא מציג הרכבת רגולטור ורדיאטורי מכשיר:

בתוך ראש תרמוסטטי הוא במכל אטום קטן מלא בינוני רגיש לחום - נוזל או גז. כאשר מחומם, המדיום מתרחב, המכל הוא גדל ולוחץ חזק המוט, חוסם את זרימת נוזל הקירור. לאחר הקירור, התהליך הולך בכיוון ההפוך, וזה עקרון הפעולה של ראש תרמוסטטי. כפתור כוונון עם מידה מגביל את פתיחת מקסימלית מכנית של השסתום.

חשוב. רכוב על סוללת תרמוסטט רק משפיע על זרימת נוזל הקירור, מבצע בו שינויים בכיוון זה או אחר. התרמוסטט אינו רגולטור של טמפרטורת המים, כלומר, היא מבצעת רגולציה כמותית, אך לא באיכות.

וראייטי ובחירת תרמוסטטים

להורג ביום של שסתומי רדיאטור מחולקים 3 קבוצות:

 • ישיר;
 • זווית;
 • כחלק אוזניות מחממים.

אם תרמוסטטים ישר לפינה כל ברור על האוזניות יש לדון בנפרד. זה מאפשר לך להגדיר את התרמוסטט זמנית לסוללה ולחבר אותו אל הצינורות המובילים מהרצפה. למרות המחיר של קבוצות כאלה יהיה יותר אונייה מסורתית מהצינור, אבל זה נראה ככה הצטרפותן תהיה הרבה יותר אסתטית.

רדיאטור חיבור אוזניות עם תרמוסטט משולב

עבור מערכות חימום שני צינור עם משאבה במחזור שאתה יכול להשתמש בכל אחד מגופים אלה, השאלה היא רק בתהליך של חיבור המחמם מנקודת מבט טכנית, הם כולם אותו הדבר. דבר נוסף - מעגל צינור יחיד, עבור עדיף לקנות בקרת טמפרטורת סוללה מיוחדת עם מושב באזור הזרימה מוגבר. יש תרמוסטטים אלה יש התנגדות זרימה פחותה, אשר נראתה בבירור בתרשים:

בנוסף שסתום יש לבחור כראש תרמי הסוללה, ולאחר מכן המלצה מייד: שסתום והראש צריך להיות מאותו היצרן ואותו החוט המקשר. חוט רגיל על השסתום - M28 ו- M30. באופן כללי, את הבחירה של ראשי המבנים אינה רחבה מדי - מלבד האלמנטים הרגילים עם מפוח משולב יש מוצר עם פקד ותצוגה אלקטרוני. תרמוסטטים אלה - ניתן לתכנות, ואפשר להגדיר לשמור טמפרטורות שונות בחדר במהלך היום.

המועצה. בעת בחירת תרמוסטט הניתן לתכנות, זכור כי הוא זקוק אספקת חשמל מהסוללה או הרשת. כדי התרמוסטט פועל כראוי, את הזמינות של כוח תצטרך לעקוב.

במקרים בם ההתקנה של מכשירי חימום מתוכננת עבור המסך או חלונות החדר אמור לתלות וילאות אפלים, צמדים קונבנציונליים לא יכולים לתפקד כראוי. בשל זרימת האוויר החלשה בתחום טמפרטורת גוף קירור של המסך מול זה עשוי להשתנות בכמה מעלות, כך שבנוסף התרמוסטט צריך לקנות חיישן מרחוק עם צינור נימים.

מאחורי חיישן צינור נימי דרך המסך ישלוט תרמוסטט הונחה לטמפרטורה הנכונה בחדר. קיימת גרסה מתקדמת יותר בצורה של שלט רחוק, המצטרף גם הוא צינור הנימים. אבל כאן עלינו להיזהר שלא כל השסתומים התאים ראש תרמי, כך בעת בחירת תרמוסטט יש צורך להתייעץ עם המוכר.

לבסוף כמה מילים על המפיקים של שסתומים הרדיאטור. הם הופיעו די הרבה, במיוחד הסינים, אשר איכות היא יותר מסופקים. בהחלט מומלץ לשימוש מתחת תרמוסטטים המותגים הבאים, האמינות שלהם יכול להיות ספק:

המועצה. אתה לא צריך לקנות ולהתקין תרמוסטטים על כל הרדיאטורים בבית. הכלל הוא: על מנת להבטיח את הרגולציה הנורמלית בכל תרמוסטטים בחדר חייב לצייד סוללות בלבד, אשר קיבולת כוללת הוא 50% מכלל תושבי העיר ועוד. במילים פשוטות, יש צורך לשים על 2 מחממי בחדר על שסתום אחד (שהוא גדול יותר), עם 3 - שני רדיאטורים, וכן הלאה.

לפני שאתם קונים ולהתקין את התרמוסטט על הסוללה, יש צורך לוודא הדוד שלך אינו מצויד שסתום מהמפעל. זה חל על לוח רדיאטורים פלדה של יצרנים מסוימים, למשל, או Kermi HEIMEIER. מבחינתם, אתה צריך לקנות את התרמוסטט מאוד רק עם החוט המתאים לדפוק אותו לחריץ המתאים.

הגדרת והתקנה של התרמוסטט על הסוללות בידיים שלהם לא אמור לגרום לך קושי רב מדי. הנה כמה המלצות:

 1. שסתום תמיד מושם רק על קו הזרימה.
 2. שימו לב לכיוון הזרימה, ציין בגיליון הנתונים של המוצר.
 3. בעת ההתקנה, להשתמש אמריקאי, כך צומת ניתן לפרק תמיד.
 4. העמדה של השסתום והראש, כמו גם את המרחק אל המבנים הקרובים מסומנות בתרשים:

אם התרמוסטט אינו מספק זרימת נוזל קירור משתלב מכאנית אל הרדיאטור לפני שסתום השירות יספוק שסתום כדור נוסף, כפי שמוצג בתכנית הבאה:

תיקון יסוד לגוף שהסתום בשתי דרכים - על החוט או קליפ דמוי על קו מוצרי DANFOSS. בכל מקרה, אתה צריך קודם כל להסיר את החלק התחתון של הכובע שסתום, ולאחר מכן להפעיל את ראש הידית במצב «מקס» ולהכניס לתוך החריץ עד שיינעל במקומו או להדק קצת קי (כאשר החיבור - מושחל). אם ראש תרמוסטט מסתובב בדרך כלל, ההתקנה הצליחה.

יש גייטס של יצרנים מסוימים, כמו גם כל ראשי פונקציה presetting. בקרת טמפרטורה מראש טווח מגבלה זו, אשר באה לידי ביטוי במודלים שונים בצורה שונה. לדוגמא, רץ תרמוסטט ARMATUREN מוגבל באמצעות סיכות מיוחדות, במוצרים אחרים המסופקים מפתח, נעילת הראש בתנוחה מסוימת.

סוללת תרמוסטט ההגדרה התפעולית נשאה ידית עם היקף הספרות (סימנים). בדרך כלל, בטווח של הסתגלות מתמשכת של 16-28 מעלות צלזיוס, והיו במעמד "*" שסתום ישמור על C ° אוויר בטמפרטורה 6-7, כדי לא להפשיר קרה.

לסיכום, כמה מילים על תרמוסטטים תואם רדיאטורים ברזל יצוק. באופן עקרוני, אין התוויות נגד ההתקנה, אבל יש ספקות לגבי האפקטיביות של התרמוסטט. סוללות ברזל עופרת הם מסיביות ומכילות הרבה מים, אבל בגלל האינרציה ותהיה מאוחרת מדי להגיב על ההתאמה האוטומטית. אז הנה עדיף לשים מנוף רגיל על המגרש ואיזון - בצינור ההחזרה.

הודעה על ניווט

איך לשים אח לחימום בתים פרטיים

 • כיצד להפוך את השמן פסול דוד

 • איך הוא התשלום עבור חימום בבית דירות

 • כפי הארובה נכונה עבור דוד גז

 • כיצד לבחור ולהתקין שסתום במערכת החימום

  כיצד להשתמש מחמם מים ולחסוך באנרגיה

  כתוצאה משקל רדיאטורים ברזל יצוק משפיע מאפייניו

  מה עדיף לבחור ורדיאטורים - אלומיניום או bimetal

  איזה דוד גז - רצפה או קיר עדיף לבחור חום ביתי?

  איך לבחור את הדוד לחימום תת רצפתי ובצורה נכונה לחבר אותו לסרק?

  Copyright © 2018 חימום ואוורור של הבית שלך. כל הזכויות שמורות.

  התרמוסטט על סוללת החימום

  לפעמים יש צורך להתאים את הטמפרטורה בכל חדר. ניתן לעשות זאת על ידי קביעת תרמוסטט עבור רדיאטור לחימום. זהו מכשיר קטן מווסת רדיאטורים חומים. ניתן לשימוש עם כל סוגי הרדיאטורים, בנוסף לברזל. אחת נקודות חשובות - המכשיר יכול להפחית את הטמפרטורה ההתחלתית, אבל אם לא כוח החימום מספיק כדי להגדיל אותו זה לא יכול.

  תרמוסטטים מבנה לרדיאטורים חימום

  תרמוסטט רדיאטור חימום מורכב משני חלקים - שסתום (התרמו-שסתום) וראש תרמוסטטי (אלמנט תרמוסטטי, בקר טמפרטורה). מוצרים אלה זמינים עבור גדלי צינור שונים וסוגים שונים של מערכות חימום. ראש תרמוסטטי הוא נשלף, באחד ואותו שהסתום ניתן להגדיר עבור סוגים שונים של בקרים ואפילו מיצרנים שונים - המושב הוא טופל.

  תרמוסטט רדיאטור חימום מורכב משני חלקים - שסתום מיוחד (שסתום) וראש תרמוסטטי (בקר)

  שסתום ובקרות שונות, ולכן לפני שאתה מגדיר את התרמוסטט הרדיאטור יצטרך קצת מכיר את המבנה שלה, פונקציות, ונוף.

  שסתום תרמוסטטי - מבנה, תפקוד, מינים

  שסתום התרמוסטט בהתאם למבנה דומה מאוד שסתום נורמלי. יש מושב ואת חרוט הכיבוי, אשר פותח / סוגר את הפער עבור זרימת נוזל הקירור. טמפרטורת רדיאטור לחימום נשלטת בדרך זו: כמות נוזל הקירור זורם דרך הרדיאטור.

  חתך שסתום תרמוסטטי

  על צינור-יחיד חיווט שסתום דו צינור להוות שונים. התנגדות הזרימה של השסתום על מערכות הצינור נמוכה בהרבה (לפחות פעמים) - הדרך היחידה לאזן אותו. לבלבל את השסתומים לא יכולים - לא חם. עבור מערכות עם שסתומים במחזור טבעיים מתאימים למערכות חד צינור. כאשר מותקן התנגדות הידראולית מעל עליות, אבל המערכת יכולה לעבוד.

  לכל שסתום חץ המציין את התנועה של נוזל הקירור. במהלך ההתקנה הוא מוגדר כך כיוון זרימת החץ.

  הגוף שסתום עשוי מתכות אל חלודה, לעיתים מצופה נוספת בשכבת מגן (ניקל או כרום). ישנו שסתום של:

  • ארד (ניקל-כרום);
  • פליז (מצופה בשכבת ניקל);
  • נירוסטה.

  מארזים נפוצים עשויים פליז או ברונזה, ניקל או

  ברור כי נירוסטה - האפשרות הטובה ביותר. זהו נייטרלי מבחינה כימית, אינו לשיתוק, אינו מגיב עם מתכות אחרות. אבל העלות של שסתומים כזה היא גדולה, מציאה אותם קשים. שסתום ארד ופליז הם בערך אותו הדבר בחיים. מה שחשוב במקרה הזה - זה איכות סגסוגת, ואחריו באים בעיון ידוע יצרנים. כדי לסמוך או לא אנונימי - נקודה שנויה במחלוקת, אבל יש דבר אחד כי המסלול הטוב ביותר. הגוף העיקרי הוא נדרש להיות חץ בהווה המציין את כיוון הזרימה. אם זה לא קורה - לפני שאתה די מוצר זול כי עדיף לא לקנות.

  מאז ורדיאטורים מותקנים בדרכים שונות, שהסתום עושה ישירות (לולאות) ופינה. אתם בוחרים את הסוג שהמערכת שלך תהיה יותר טובה.

  קו (דרך) שסתום ואת הזוויתי

  אלמנטים תרמוסטטי עבור תרמוסטטים לחימום יש שלושה סוגים - ידניים, מכאניים ואלקטרוניים. כולם מבצעים את אותן פונקציות, אבל בדרכים שונות, מתן רמות שונות של נוחות, יש יכולות שונות.

  שסתומה תרמוסטטי יד לפעול כמו ברז רגיל - אתה מסובב את הידית בכל כיוון, עובר פחות או יותר נוזלים. האמין הזול ביותר, אך לא מדובר במכשיר הנוח ביותר. כדי לשנות את החום הדרוש כדי להפוך את השסתום ידני.

  ראש תרמית ידני - האפשרות הפשוטה והאמינה ביותר

  התקנים אלה הם מאוד זולים, הם יכולים לשים על הקלט והפלט של רדיאטור במקום שסתומי כדור. זה יהיה אפשרי להתאים לכל אחד מהם.

  מכשיר מתוחכם יותר, אשר שומר על הטמפרטורה הרצויה במצב האוטומטי. הבסיס של סוג זה של תרמוסטט - מפוח. זהו צילינדר אלסטי קטן, אשר מלא עם סוכן תרמית. סוכן טמפרטורה - גז או נוזל, אשר יש מקדם גדול של הרחבה - הם מחוממים בתוקף במהלך הגידול בנפח.

  מנגנון פיקוח על התרמוסטט רדיאטור לחימום עם ראש תרמוסטטי מכני

  גב בלאוס השאלה איזו חפיפת סעיף מעבר שסתום. כל עוד החומר לא התחמם, הגבעול הוא חזר בו לתוך המפוח. ככל שהטמפרטורה עולה, הגליל מתחיל להגדיל את שטחו (הרחבת גז או נוזל), הוא לוחץ גזע אשר פתח חופפים יותר. עובר דרך הרדיאטור פחות נוזל הקירור, שהוא מתקרר מעט. מתקררים חומר המפוח, שבשלהם הגליל מצטמצם בגודלו, עולה הגזע, הקירור עובר דרך הרדיאטור יותר, זה מתחיל לחמם מעט. ואז המחזור חוזר על עצמו.

  עם מכשיר כזה הטמפרטורה המקורה נשמרה די במדויק + - 1 ° C, אבל בדרך כלל תלוי דלתא, כחומר אינרטי במפוח. הוא יכול למלא כמה גז או נוזל. עזה במהירות ולהגיב לשינויים בטמפרטורה, אבל הטכנולוגיה כדי להפוך אותם יותר קשה.

  מפוח נוזלי או בגז - לא הרבה הבדל

  נפח נוזל שינוי מעט איטי, אבל הם מייצרים יותר קלים. באופן כללי, הבדל הדיוק של תחזוקת טמפרטורה - כמחצית תואר כי כמעט בלתי אפשרי להבחין. כתוצאה מכך, רוב תרמוסטטים מסופקים ראש תרמי רדיאטורי חימום מצויד במפוח נוזלי.

  ראש תרמוסטטי מכני רכוב צריך להיות כך שהוא הופנה לחדר. מכיוון שהטמפרטורה נמדד במדויק. מאז יש להם גודל מכובד למדי, שיטת התקנה זו אינה תמיד אפשרית. במקרים כאלה, אתה יכול לשים תרמוסטט עבור רדיאטור עם חיישן מרחוק. חיישן טמפרטורת מחובר הראש באמצעות צינור נימים. מקמו אותו בכל נקודה שאליה אתם מעדיפים למדוד את טמפרטורת האוויר.

  עם חיישן מרחוק

  כל רדיאטור שינויי העברת החום תתרחש, תלוי בטמפרטורת האוויר בחדר. החסרון היחיד של החלטה כזו - העלות הגבוהה של דגמים כאלה. אבל הטמפרטורה נשמרת במדויק.

  על ידי הגודל של תרמוסטט אלקטרוני לחימום רדיאטור אפילו יותר. אלמנט תרמוסטטי אפילו יותר. זה בנוסף לדואר השמה להגדיר שתי סוללות נוספות.

  תרמוסטטים אלקטרוני על הסוללה הוא גדול

  התנועה של גזע שסתום במקרה הזה נשלט על ידי המיקרו-מעבד. יש מודלים אלה קבוצה גדולה של תכונות מתקדמות. לדוגמא, היכולת של השעון לשים את הטמפרטורה בחדר. כפי שזה אופנתי להשתמש? רופאים ארוכים הוכיחו כי שינה טובה יותר בחדר קריר. מכיוון בלילה הטמפרטורה יכולה להיות מתוכנת מתחת, ובבוקר כאשר הגיע הזמן להתעורר, זה יכול להיות מוגדר גבוה. נוח.

  החסרון של מודלים אלה - הגודל גדול, הצורך לפקח על הפריקה של הסוללה (מספיק במשך כמה שנים של מבצע) והמחיר הגבוה.

  ניתן להתקין את התרמוסטט על רדיאטור על הכניסה או לשקע של מכשיר החימום - אין הבדל, עבודה לא פחות טוב בעמדות שתי. איך לבחור היכן להתקין?

  על פי גובה ההתקנה המומלצת. פריט זה נמצא במפרט הטכני. כל התקן מוחזק הגדרת המפעל - הם מכוילים עבור בקרת טמפרטורה בגובה מסוים, והוא בדרך כלל - סעפת העליונה של הרדיאטור. בשנת teploregulyator במקרה זה מותקן בגובה של 60-80 ס"מ, זה נוח להיות מותאם באופן ידני במידת הצורך.

  teploregulyatorov הגדרת מעגל לרדיאטורים

  אם תחבר את האוכף הנמוך (צינורות מתאימים רק מלמטה), יש שלוש אפשרויות - כדי לחפש את המכשיר להיות מותקנות בתחתית, לשים את הדגם עם חיישן מרחוק, או להגדיר מחדש את הראש התרמי. ההליך הוא פשוט, את התיאור צריך להיות דרכון. רק משהו ואתה צריך כי יש מדחום ולסובב בנקודות מסוימות בראש בכיוון אחד ואחר כך לכיוון אחר.

  הגדרת התקן - על מסוחרר הפל-קלטת או פשתן עם רסק אריזה

  תהליך ההתקנה בפועל הוא סטנדרטי. השסתום הוא מושחל. תחת זאת הם נבחרים אבזרים מתאימים או צינור מתכת נחתך חוט הזדווגות.

  אחת נקודות חשובות כי יש לזכור ידי אלו שרוצים לשים תרמוסטט לחימום הרדיאטור שבבתי הדירות. אם יש לך חיווט חד צינור, הם יכולים להיות מוגדרים רק אם המעקף - קטע צינור פונה הסוללה מחבר בין שני הצינורות יחד.

  אם יש לך מתווה דומה (הצינור לא יכול להיות צודק) בנוכחות מעקפים היא הכרחית. סט טרמוסטט לשים מיד מאחורי הרדיאטור

  אחרת, תוכל להתאים את המשכים כולו, כי פשוט לא אוהב את השכנים שלך. בשביל כזה פר יכול לקבוע קנסות מאוד משמעותיים. לכן, עדיף למקם את המעקפים (אם לא).

  כדי לכוונן (נודדים)

  כל תרמוסטטים הם להגדרות היצרן. אבל קביעת התקן שלהם והם לא יעלו בקנה אחד עם הפרמטרים הרצויים שלך. אם אתה לא אוהב משהו בעבודה - רוצה שזה יהיה חם / קריר, אתה יכול לאפס את התרמוסטט על רדיאטור לחימום. זה צריך להיעשות עם יצירות החימום. צריך מדחום. שלו תלוי בנקודה שבה תוכל לשלוט על המצב של האווירה.

  • סגור את הדלת, לשים את הראש תרמוסטט לקצה השמאלי - פתוח לחלוטין. הטמפרטורה בחדר תתחיל לעלות. כשהיא תהיה 5-6 מעלות מעל הרצוי לך לסובב את הידית עד הסוף ימינה.
  • הרדיאטור מתקרר. כאשר הטמפרטורה יורדת הערך שאתה מרגיש בנוח, אתה מתחיל לסובב את הכפתור לאט ימינה להקשיב. כשאתה שומע כי נוזל הקירור יש רשרש, והרדיאטור התחיל להתחמם, לעצור. זכור מה הדמות חשופה על הידית. וזה יהיה צורך לשים על מנת להשיג את הטמפרטורה הרצויה.

  כוון את התרמוסטט הוא פקיעה לרדיאטורים. ואתה יכול לחזור על פעולה זו מספר פעמים, לשנות את ההגדרות.

  תרמוסטט לרדיאטורים חימום

  קודם כל בוא נאמר שכאשר אתה צריך את תרמוסטטים לרדיאטורים. הם נדרשים באותם תחומים שבהם יש צורך להנמיך את הטמפרטורה. לרוב הוא בראש דירות רבות קומות עם אספקה ​​העליונה של נוזל קירור וחיווט אנכי. הגדרת התרמוסטט על הסוללה על ידי הצבת את הטמפרטורה הרצויה, מובטח לך יש הגדרה מראש עם דיוק של מעלה אחת.

  תרמוסטט שסתום לבצע פונקציה אחת, אך מספקים דרגות שונות של נחמה

  כאשר התרמוסטט לא יעזור? אם אתה רוצה להגדיל את תפוקת החום של התנור. הם יכולים רק לצמצם, אבל להעלות - לא. איזה תרמוסטטים הרדיאטור עובד טוב? כל פרט ברזל: יש להם אינרציה תרמית גדולה מאוד מכשיר כזה הוא כמעט חסר תועלת. עכשיו יותר על הסוגים והמאפיינים של ההתקנה והתפעול שלהם.

  מבחינה מבנית, המכשיר עבור התאמת הטמפרטורה של הסוללות מורכבים:

  שסתום תרמי (הנקרא גם שסתום התרמו) - הוא, למעשה, שסתום נורמלי. אותו גוף מתכת עם חור, המושב ואת החרוט. קונוס - מנגנון נעילה. טבילה ו עולה, זה משנה את כמות נוזל הקירור זורם. כל כרגיל, הדרך היחידה החריגה כדי להניע מנגנון נעילה זו.

  טרמוסטט עבור רדיאטור לחימום. אפשרות אחת

  סורגים תוצאות חרוטות בתנועה של הראש התרמי (אלמנט תרמוסטטי, התרמי). הבסיס שלו - גליל קטן, אטום וגמיש מלא סוכן תרמית. הגליל משמש תרמוסטטים, שנקרא "מפוח". סוכן חום - גז או נוזל, אך לא כולם, ובמיוחד: הכמות שלהם צריכה מאוד תלויה בטמפרטורה. ישנם עדיין שואג עם סוכנים תרמיים נוקשים, אבל זמן התגובה שלהם לשינויים בטמפרטורה - לפחות חצי שעה. אז הם משמשים לעתים רחוקות מאוד.

  המבנה הפנימי של תרמוסטט מפוח

  הנה איך המכשיר עובד: כאשר חומר מחומם מתרחב, מרחיב את הגליל. זה מפעיל לחץ על הבוכנה, אשר מעבירה את הקונוס-off העצומה של שסתום התרמוסטט. קונית מונע זרימה של נוזל קירור, החומר מתקרר במפוח. מתקרר, היא מתכווצת, הגליל מצטמצם בגודלו. מנגנון קפיץ מעליות הקירור קונוס בצינור שוב נכנס הרדיאטור ואת מחמם את הראש למכשיר. בדרך זו, טמפרטורת החדר יכולה להישמר של מעלה.

  אבל מכשירים שונים מספקים דיוק שונה. הדבר הוא כי ההתרחבות והתכווצות המפוח אינה מתרחשים בפתאומיות, אלא בהדרגה. בגלל נוזל קירור והיא מנותק ואינו לפתוח בפתאומיות, בצורה חלקה. בגלל מה העמדה לבין סגר מלא או פתוח לגמרי מספיק נדיר. מה זה אומר? העובדה כי החדר הוא נוח.

  עוצמת השגיאה מתאפיינת אינדיקטורים כגון "gestezis" ראש תרמי. ככל שמספר, מהר יותר את המכשיר מגיב לשינויים בטמפרטורה. אבל לא תמיד צריך דיוק גבוה, ומחיר של טוב.

  אבל הגדרת כפתור על הרדיאטור, להיות מוכן לעובדה שהוא לא יהיה מחומם באופן שווה לחלוטין. כל זמן חלק יהיה קר. כדי לוודא שכל דבר זה נורמלי, זה לא סתום ולא zavozdushilsya, להסיר את הראש התרמי. המשטח כולו אחרי כמה זמן יחמם אחיד.

  הקלד אלמנטים תרמוסטטי

  ראש תרמי עבור רדיאטור - חלק עליון, חלק נשלף של המכשיר. זה יכול להיות מכמה סוגים:

  כמעט כל היצרניות הגדולות להפוך שסתום (גוף) תואם עם כל סוג של תרמי. העיקרון הנ"ל - הוא תרמוסטט, להשלים עם ראש מכני. ציוד זה נחשב בסיסי שינויים בקטגוריה זו מאוד. יש להם מאפיינים ומחיר שונים.

  כדי להיות מסוגל להתמקד במחירי כי המפיקים האירופי של ראש תרמית מכני נמכר מ 15 יורו ל 25 יורו, קיים מודל ונדאל הוכחה, הם עולים מ 40 יורו. ישנם מכשירים עם חיישן מרחוק. הם נותנים, אם תנאים אינם מאפשרים לווסת את הטמפרטורה של הרדיאטור (לדוגמא, הוא מותקן מאחורי הארון סגור ב הפגרה, וכו '). כאן חשיבות רבה הוא אורך צינור הנימים, אשר חיישן מחובר עם בקר טמפרטורה. מחירים במגזר זה של 40-50 יורו.

  זה נראה כמו מכשיר ידני התאמת הטמפרטורה בחלק הרדיאטור

  תרמוסטט יד - זה אותו שסתום ויסות אל הרדיאטור. וזה העיקרון עובד זהה: את הכפתור הסיבובי, לשנות את מספר העובר של נוזל קירור. ההבדל היחיד הוא שאתה יכול פשוט להסיר את תרמי ו לשים מכאני או אלקטרוני, אם תרצה בכך. שיכון במקרה זה להתיר או השינוי אינו הכרחי. הם אוניברסליים. ראשי צריך להתאים את המחיר הנמוך ידני - מ 4 יורו.

  ראש תרמי אלקטרוני - זה האופציות היקרות ביותר, הם גם המסיביים ביותר: במקרה יש מקום שתי סוללות. מתאפיין בכך שיש להם יותר הזדמנויות. בנוסף שמירה על טמפרטורה יציבה לאורך כל הזמן, הטמפרטורה יכולה להיות מתוכנת על ידי יום בשבוע או שעה ביום. לדוגמה, לאחר 9 בבוקר, כל בני הבית סוטים, ומופיעים רק לאחר 18 שעות. מתברר כי אין צורך להוציא כסף על השמירה על הטמפרטורה הגבוהה במהלך היום. תרמי אלקטרוני ולאפשר לכל הימים, כולל סופי השבוע, לשים בתקופה זו של טמפרטורה נמוכה. שים לפחות 6-8 מעלות צלזיוס, ובערב באוויר ניתן לחמם שוב על 20 מעלות ונוחות. עם המכשירים האלה אפשר לחסוך חימום ללא הפחתת רמות נוחות.

  יש מודלים אלקטרוניים פונקציונליות רחבה הרבה יותר

  סוג נוסף של ראש תרמית מחולק סוכן הטמפרטורה (חומר שנמצא המפוח). הם:

  תרמוסטט הגז נחשב פחות אינרציה, הם אומרים, הוא מגיב מהר יותר לשינויים בטמפרטורה. אבל ההבדל הוא לא כל כך גדול, כדי לתת עדיפות כלשהי ספציפית. בית - איכות לא יוצר סוכן תרמית. תרמוסטטים אותו נוזלים לא באיכות נמוכה יותר. וגם מה שמקל, כי הם זמינים במגוון רחב יותר.

  בעת בחירת תרמי צריך לשים לב טווח הטמפרטורות כי המכשיר יכול לתמוך. בדרך כלל זה מן 6 o C עד + 26-28 מעלות צלסיוס אבל ייתכנו הבדלים. הרחב את המגוון, את המחיר הגבוה ביותר. זה יהיה גם לשנות את הגודל והעיצוב, שיטת החיבור.

  שסתום תרמוסטטי עבור רדיאטור: סיווג

  עכשיו לחלק התחתון של תרמוסטט - השסתום (השסתום). קודם כל אתה צריך לדעת כי התעשייה מייצרת מכשירי בקרה עבור מערכות שונות. ואתה צריך רק להשתמש במכשיר עבור המערכת שלך.

  מכשירי מערכות צינור יש לפחות התנגדות הידראולית שתי פעמים יותר מאשר צינור יחיד. הדבר נעשה במכוון, כמו במקרה זה האיזון נובע הירידה בלחץ ברחבי השסתום. לכן רכוב מכשירים עם שטח זרימה קטן. מיקום מכשיר כזה במערכת אחת-צינור, אתה כנראה יהיה להקפיא. לכן, להיזהר.

  ישנו שסתום תרמוסטטי עבור רדיאטור צינור חד ומערכת שני-צינור. ולהשתמש במכשיר למערכות דו צינור בצינור אחד לא יכול להיות

  לפעמים שינוי למערכות חד צינור מיקומו בתור התקנים עבור מערכות עם זרימה טבעית. הם צמצמו את התנגדות הזרימה, והוא יכול לשמש odnotrubkah.

  במערכת-צינור יחיד עם קיבולת תרמוסטטים להתקין חצה לא פחות מ 3 (KVS = 3 ומעלה).

  אגב בקרי טמפרטורת רדיאטור אוניית צינור הם זוויתי או ישר (תותב). ישנם גם מודל צירי. נבחר במקרה זה, בהתאם לסוג חיבור של הדוד. אם הצינור הוא הצד מתאים, זה יותר נוח לשים את השסתום הישיר, אם התחתון - אחד בפינה.

  לפי סוג חיבור שסתום תרמוסטטי לרדיאטורים באים ישר זווית

  Thermovent שונה והחומר שממנו הם עשויים. להשתמש במתכות אשר יש עמידות טובה בפני קורוזיה. בשינה עדיין כמה ציפוי מגן יישומית נוסף (בדרך כלל ניקל או כרום). לפיכך, שסתום תרמוסטטי עשויים:

  • יש ברונזה, ניקל וכרום:
  • פליז, מצופה ניקל שם;
  • נירוסטה.

  מובן כי הנירוסטה עדיפה, אבל יש הרבה שסתומים כאלה, ובסופו של המכיירת נדירה.

  הגדרת התרמוסטט הרדיאטור

  תרמוסטט על הרדיאטור מותקן העיקרי על כר הדשא מול התנור. כל המסתמים עובר נוזל קירור בכיוון אחד. איפה להעביר את זרימת מסומן בחץ על הגוף. נוזל העברת חום לזרום וזה שם. אם לא מחובר כראוי להתקן לא יעבוד. נושא נוסף שיכול להעלות את התרמוסטט כיצד הקלט והפלט, אך בעקבות כיוון זרימה. ובשני המקרים, הם עובדים באותה צורה.

  אפשרויות קישוריות והתקנת שסתומי בקרה. אבל כדי להיות מסוגל לתקן את הרדיאטור מבלי לעצור את המערכת לשלוט אתה צריך לשים את הכדור שסתום (לחץ על התמונה כדי להגדיל את גודלו)

  כדאי לשים לב להמלצות היצרן עבור גובה התקנה. לרובם יש דגמים לגובה של 40-60 ס"מ מהרצפה. הם מכוילים ברמה זו של טמפרטורה. אבל לא כל feed העליון. רדיאטורים לעתים קרובות יש קשר נמוך. ואז, בנוסף לסוג המערכת (צינור יחיד או שתיים) שנבחר ואת גובה ההתקנה. אם מודל כזה לא נמצא, אתה יכול לשים על הטמפרטורה הנמוכה התרמית. אם תשימו מומלץ, זה יהיה חם מדי, כמו החלק התחתון של שטח רצפה, האוויר קריר, ולהקים מודל לשמור על הטמפרטורה הנמדדת בשיא של הקצה העליון של הרדיאטור. האפשרות השנייה - כדי להחזיק את הגדרות המכשיר בכוחות עצמם. ההליך המתואר בדרך כלל בגיליון הנתונים, ואת הרצף הנפוץ ביותר של פעולות לתאר בהמשך. ואת האפשרות השלישית - לשים על התרמוסטט סוללה עם חיישן מרחוק. אז לא אכפת לי כמה גבוה צריך ראש התרמית. ראשים - הוא מיקום החיישן. אבל מודלים כאלה הם הרבה יותר יקרים. אם זה קריטי, עדיף להחזיק את כפתור ההגדרה.

  שים לב כי ראש תרמוסטטי צריך להתפרס בצורה אופקית (ראה את החדר). אם הוא התמזג מעלה הוא כל זמן זרם של אוויר חם שמגיע מהצינור. בגלל החומר במפוח הם כמעט תמיד מחומם, ואת הרדיאטור מעל. התוצאה - בחדר הקר.

  עבור המכשיר לעבוד כמו שצריך, אתה צריך להתקין את "הראש" בחדר

  מעט טוב יותר מצב במקרה שהסוללה מותקנת בתוך גומחה, נסגר מסך או וילון. תרמי, מדי "חם", אבל לא מספיק. כאן אתה יכול ללכת בשתי דרכים: או להגדיר טמפרטורה גבוהה על הבקר, או להשתמש חיישן מרחוק. מודלים עם בקרי חום מרחוק מעל, לא זול, אבל אתה יכול לבחור נקודה בשליטת שיקול דעתה הבלעדית.

  מה עוד אתה צריך לזכור כי כאשר מותקן מעקף נדרש צנרת. ושאינם בפיקוח. ואז, כאשר סגורים מוחל על משכימי הרדיאטור לא ייחסם, ואין לך "שלום" מן השכנים.

  Termoklapny ומשתנה בהתאם לסוג חיבור: הוא זה עם אגוזי כובע, צריך crimp. בהתאם לכך הצטרף עם סוגים אלה או אחרים של צינורות. בדרך כלל, במפרט או תיאור של הטובין המפורטים סוג החיבור, ועם אשר ניתן להשתמש בהם צינורות.

  עבור המכשיר לעבוד כמו שצריך ולשמור על הטמפרטורה הרצויה, יש צורך לבצע הגדרה ראשונית. כאשר הוא החימום בחדר לסגור את הדלת, להתקין מד חום שבו חושב לנכון כדי לשלוט על הטמפרטורה. עכשיו להמשיך להגדיר:

  • נוזל קירור להרחיב לזרום לחלוטין. הדבר נעשה על ידי הפניית הראש תרמוסטטי לתחנה עזבה.
  • הטמפרטורה תתחיל לעלות. כאשר הוא הופך להיות גבוה ב 5-6 מעלות צלסיוס, על מנת להעביר את הפריט הבא.
  • לחסום את זרימת נוזל הקירור על ידי סיבוב ידית תרמוסטט ימינה. החדר יהפוך בהדרגה קריר.
  • לאחר שהגיע לטמפרטורה הרצויה, להתחיל לפתוח את השסתום בהדרגה. ברגע שאתה שומע כי נוזל הקירור יש רשרש, והגוף הפך חם למגע, לסובב הפסקה. זו תהיה העמדה של ראש תרמוסטטי, שבה הרצון לשמור על טמפרטורה נוחה עבורכם. בדרך כלל על כובע סימונים - מספרים - עליהם ויכול להיות מונחה.

  כוון את התרמוסטט הליך פשוט, אבל זה מאפשר לך לכייל אותו שיתאים לצרכים שלך. רוב הרצף הסטנדרטי, אבל זה עשוי להיות שונה. ואז בדרכון למוצר כל השלבים כדי להיות צבועים. חברות מסוימות אף הפכו סרטונים המדגימים כיצד להגדיר ולהתאים את המוצרים שלהם.

  בקרי טמפרטורה עבור רדיאטורים יכולים להיות עם שלושה סוגים של ראשים: ידניים, מכאניים ואלקטרוניים. כל סוג יכול להנמיך את הטמפרטורה רק, להעלות אותה, הוא לא יכול.

  תודה על מידע שימושי והכרחי כזה.

  עבורי, בניית הבעלים פשוט ABC.

  תודה ולשאול אם אפשר להגיד איפה אפשר לקנות בסנט פטרסבורג והאזור

  אינסטלציה יפה והכרחית זה ואת זה שסתום בעיקר?

  בכבוד רב Nik.Saenko

  צור קשר. תל. 9477624

  אנו שמחים כי המידע שלנו היה שימושי)) זה רק כדי לומר, היכן לקנות, לצערי, לא יכול: הם לא מוכרים כלום, ואין קשר רלוונטי.

  נסו למצוא במנוע חיפוש. הזן "לקנות שסתום תרמוסטטי לרדיאטורים בסנט פטרסבורג." הנושא יהיה הרבה חנויות (חברות, מדי). צריך להתמודד, להשוות מחירים איתם ...

  בדרך כלל מוצרים באינטרנט כדי לקנות זול יותר מאשר בחנויות אמיתיות (לא צריכים לשלם שכר דירה ועובד פחות). אבל יש קמפיינים שיש להם רשת של חנויות אתר קניות. אם אתם לא רגילים לקנות באינטרנט, אתה תהיה קל יותר לראות את המידע באתר, למצוא בחנויות "האמיתיות" הכתובת (לעתים קרובות קיימת לשונית "איפה לקנות" או משהו דומה, לכל הפחות יש מספר טלפון) וכן לקנות הוא כבר שם.

  בפשטות וביעילות.

  בתמונה אשר מציג את אחד ושני צינור שסתומים Danfoss בצד שמאל עדיין נותר krutilki kakayato.U לי מדי סוהר 10.Dlya על מה זה? תודה.

  ברוכים הבאים ויש לי הכל בראש תרמית עדיף, חדש יותר ומשופר פרפין, נוזל או גז!

  ברוכים הבאים! נוסף תרמוסטטים רגיש ומדויק יותר לשמור על טמפרטורה של מכסה האוויר. אבל לא את העובדה שאתה מרגיש שההבדל לא היה 1 ° C ו, למשל, 1,5 ° C, אם אתה, למשל, פרפין. שימו לב לאיכות ואת האחריות של היצרן. אז זה יהיה תרמוסטטים הטוב לרדיאטורים. ההבדל ברגישות הוא לא כל כך קריטי.

  הבית החדש מוגדר על הסוללה תרם ללא thermoheads. על פי מדידות של אור שחור חיבור שסתום תרמוסטטי פונה M24 (או משהו קרוב). יש צורך לבחור את הראש התרמי (ברצוני Danfoss). האם יש מודל עם חוט מקשר?

  אתה מתייחס לאתר הרשמי של Danfoss. אם יש לך בעיה למצוא - לכתוב, לזרוק את הקישור בהודעה.

  צהריים טובים, וכי הוא, בקוטר המושב של 25 במקום 30? תודה, אלכסנדר.

  יום טוב לך, אבל אנחנו לא מוכרים כלום. מידע באתר.

  ברכות! תודה על המאמר שלך מאוד אינפורמטיבי, אבל לא הבנתי ניואנס, שהוא בעל חשיבות מעשית לי. האם יש מומחים שהתחייבו לתת עצות כיצד להמשיך? ישנו חדר עם שני חלונות, אחד תחת סוללה משלו (סוללות זהות, התעורר שונה). האם זה הגיוני להגדיר בקרת טמפרטורה אוטומטית משני? לא אם הם מפריעים זה לזה לעבוד? או, למשל, אחד לשים תרמוסטט אוטומטי, ידני אחרים?

  ברוכים הבאים! האם אתה מודאג כי חיישני הטמפרטורה לא יעבדו? לא שווה את זה. הם לא כל כך רגישים. אם אתה לוקח אחד מאוד מודאג עם חיישן מרחוק ולהתקין את החללית הרחק רדיאטורים. תרמוסטט אפשר להיות מועבר מטעמי חיסכון - אם החדר אתה לא חם מדי, הוא יכול להתמודד עם זה. הרעיון של המדריך הוא גם לא רע, אבל רק במקרה של מזג אוויר חם וחום מוגזם - אפשר יהיה לחנוק רדיאטור אחד. למעשה, כל אפשרות לא רעה ...

  תודה! בעיקר מודאג במקרה השני (חום עודף). העובדה היא שהבית הישן (57), זה שווה 2 ברזל כדי 9 חלקים ב 18 מ"ר הכוללים מוגזם. כאשר זו הותקנה במקור עם רגולטור מעקפים (תמוכות monotube), אשר, כמובן, יש העכיר ארוכה לא עובד. כתוצאה מכך, אפילו -25 בדירה זה היה עד 26-28 עם לחות של 13-15%. עכשיו בית שיפוץ גדול ו ישונה על 10 סעיפי bimetal (מובאים, אין ברירה). מדי מדי. פה תהיתי איך זה מותאם.

  בתוספת. באותם ימים, כאשר הם בי, כנראה 18 חלקים של 18 מטר ולא היה עודף, המבוסס על תיבת העץ הישנה עם כל הסדקים. עכשיו, ישנם חלונות.

  תודה על המידע, כל מאוד הגיוני והסביר בבירור.

  "מה עוד אתה צריך לזכור כי כאשר מותקן מעקף נדרש ממערכת אחת-צינור. ושאינם בפיקוח. ואז, כאשר סגורים מוחל על משכימי הרדיאטור לא ייחסם, ואתה לא צריך "שלום" מן השכנים. "

  - מה אם קיים חשד כי לא התקינו את השכנים מעקף: בתשעת-odnotrubka שלנו מן ההזנה העליונה, בקומה השנייה של הצינור בבית הקריר רדיאטור Riser משמעותי?

  החל לנהל קמפיין. אתה עצמך לא יכול לעשות כלום. אמנם, בחלק העליון של היצע יהיה - אחרי הכל נוזל הקירור כבר נתן את החום של הרדיאטורים שבע קומות עליונות. חוסר במגירה העליונה אנכי חיווט h ב גורדי שחקים: בקומות התחתונות להגיע כבר די מקורר נוזל קירור.

  תודה. וזה אפשרי במקרה הזה, רדיאטור מופעל עצמי שונה, למשל, משני התעורר, או רק אחד כי הוא מגיע?

  אם אתה מבין את הכללים, לשנות את חיבור הרדיאטור לא יכול. זה יכול רק לשנות את האוכף (שניהם בתחתית הצינור) באלכסון - (העדכונים מלמעלה ביד אחת, קו הטנקים מלמטה מאידך). הסוג השני של חיבור הוא יעיל ביותר. אמנם, אם צינור ההזנה עצם כבר קריר, הרצון הטוב של זה לא מספיק.

  אם אנחנו מדברים על העובדות, רבים מחוברים באופן בלתי חוקי את צינור האספקה. עשה זאת באופן לא חוקי. אם עובדה זו להיות ידועה, פונה קנסות משמעותיים. במקרה שלך, כנראה, הדרך החוקית היחידה להגדיל את הטמפרטורה בדירה - לבודד את הקירות מבחוץ. או לשקול את האופציה של התקנת רדיאטורים אלומיניום או bimetal - הם מתחממים. אבל גם זה חייב להיות ברזולוציה CC.

  אני חושב בהחלט שסתום צריך להיות מותקן לפני התרמוסטט. היא נשלטת על ידי חיתוך?

  התקנה של תרמוסטטים דבר אינו מוסדר, אבל אתה צודק. הקריין לא כואב - ניתן יהיה לכבות את הרדיאטור ומגיש, להסיר או להחליף את התרמוסטט במידת צורך.

  שלום Bought teromklapan ישר כמו שיש לך בתמונה "על ידי שסתומים תרמוסטטי סוג החיבור לרדיאטורים הם ישר ..". מימין (בציור) בסוף אותה, כמוצג, מתאם לחיבור רדיאטור, הקשורים אגוז שסתום. יש צומת מתאם עם שהסתום כמעט צורה חרוטית ואין להם מפרידים. זוהי תופעה רגילה (מוכרים הססו כאשר לענות על שאלה זו)? אם "כן", אז מה כוח דרוש כדי לצבוט את אגוז ההידוק?

  ברוכים הבאים! נוכחותו או היעדרו של טבעת O תלוי בחברה - בחלק זה, ואחרים לא. במקרה שלך, נראה כי זה יהיה דוכן נורמלי בלי רפידות - צורה חרוטית היא רק לחיבורים טובים יותר בלי חותם. כוח ההידוק הוא לא פירט. סביר להניח, כי put על סוגים שונים של צינורות. בעת ההתקנה תרם תחת אגוז הכובע יצטרך להיות פצע הפל-קלטת או פשתן. ללא צבע (אסור), אבל זה אפשרי עם רסק האריזה. ואז להדק את הקשר מלכתחילה הוא לא מאוד חזק. כרגיל, התקנת חימום. כשאתה פותח את החימום, לוודא את החיבור. אם תקבל רטוב, חצי סיבוב בכל פעם להדק.

  ברוכים הבאים! תודה על המאמר אינפורמטיבי. השאלה שלי היא: אין שסתומי רדיאטור Danfoss של ההתאמה הידנית של הקטלוגים אם אני מבין נכון, אפשר לשים שסתום לבקרת טמפרטורה, אבל בלי ראש התרמית? וגם, אם יש צורך, אז אתה יכול לשים אותו תרמי? או שזה הכרחי כדי לבחור מיצרנים אחרים הוא שסתומים ידני?

  לאחר מכן תוכל לרכוש שסתום תרמי. אם אתה מתעייף וסובבת את זרועותיו.

  תודה) לאחר שקראתי הבנתי באותו רגע))) להזמין דרך האינטרנט באופן מיידי שסתום אלמנט תרמוסטטי RA-FN + RAS-C2! לאחר 4 חודשים otpishus איך הנס הזה של אמנות בורגנית)))

  היום נבדק Danfoss שסתום RA-FN + תוחלת RAS-C2 אלמנט תרמוסטטי בין שסתום סגור פתוח ומלא 2 ° C. לכן, ב 22 ° C נפתח באופן מלא על 23 חלקית, ו- AT 24 ° C הוא סגור לחלוטין החל פתיחה חלקית של 23 מעלות צלזיוס THINK מה ההבדל במזג אוויר קר הוא 1 ° C ולראות מה קורה, אבל אנחנו בטוחים שזה עדיף שסתום כדור SPIN או ריצה לדוד בכל שעה

  ויש-מוגדר מראש תרם בטמפרטורת המפעל?

  ובכן, אני יודע בדיוק מה הטמפרטורה X בשבילי הוא נוח. אז למה לי להטריד עם שליטה?

  כל מה שראיתי באופן אישי - מתכווננת. עם טריק למעוד קבוע כמובן לא יעבור, כי כל מכשיר יש שגיאה שישנה בבירור בשימוש.

  טמפרטורת ראש תרמית תהיה תלויה בגובה של המיקום שלה ביחס לרצפה)))) בטמפרטורות בחלונות מסד טיוטת הדולף או בתקרה. כל הגדרה מסוימת. הטמפרטורה בחדר להקים לעצמם. זה יכול להיות עד מאית תואר עם 1gradus שגיאה. קנה לעצמך PROGRAMMER THERE סט או עם ראש תרמי E

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  82 − = 78